Természetesen ők nyerték a meg a legeredményesebb point-fighting csapat címét is. Több versenyző már azt a korosztályt is letesztelte, ahol jövőre indulni fog. Biztató eredmények születtek, pedig jó néhány meghatározó korosztályos válogatott is hiányzott a csapatból.
Péter Magdolnát, Koszecz Boglárkát és Szász Kristófot megválasztották saját korosztályuk legjobbjának.

Debreczeni Team, debreczeni team, 20161227
A team

Eredmények:
Gyerek korosztály:
32 kg 1. Csiernyik Zsombor (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
+32 kg 1. Péter Magdolna (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
Kadet 1
28 kg 3. Bánki Brendon (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
32 kg 3. Bánki Brendon (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team); 3. Csiernyik Zsombor (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
47 kg 3. Szák Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
+47 kg
2. Szák Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
3. Csiernyik Levente (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)

Lányok:
28 kg 2. Petró Lili (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
32 kg 1. Petró Lili (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
37 kg 3. Pántya Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
+47 kg 1. Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
Kadet 2 korosztály:
47 kg 2. Tóth Dusán (Újkígyósi SZSE – Debreczeni Team)
69 kg 2. Magyar István (Újkígyósi SZSE – Debreczeni Team)
42 kg 1. Hegedűs Hanga (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team); 2. Leszkó Kitti (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)

46 kg 3. Hegedűs Hanga (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team); 3. Leszkó Kitti (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
55 kg.3.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)

Junior korosztály:
57 kg 2. Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team); 3. Kovács Patrik (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
63 kg 1. Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team); 2. Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
69 kg 2. Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team); 3. Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
74 kg 1. Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
84 kg 1. Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)

Felnőtt korosztály:
57 kg 1.Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team);2. Kovács Patrik (Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni team)
63 kg 1. Hídvégi Nándor (Újkígyósi SZSE – Debreczeni Team)
69 kg 1. Hídvégi Nándor (Újkígyósi SZSE – Debreczeni Team)