Annak ellenére szépen szerepeltek a megyei kick-box versenyzők, hogy a bíráskodás jócskán hagyott kívánni valót maga után. Így is nagy siker született, hiszen 21 arany, 26 ezüst és 20 bronzérem volt a végső mérleg. A Debreczeni Dezső vezette point-fightingosok 187 csapat közül a harmadik helyen végeztek az éremtáblázaton.

A nagy menetelés, a ranglista versenyek sorozata a február végi Slovakia Open nemzetközi kick-box versennyel folytatódik Besztercebányán.

Debreczeni Team - Karlovacban, kick-box, Karlovac, 20170219
Hogy nézni is tereh...

Eredmények:

Point Fighting: Grand Champion

Gyermek: 2. Papp Botond (Újkígyósi SZSE)
cadet 1 leány: 3.Papp Nikola (Újkígyósi SZSE)
Junior nő: 1.Laurincz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
Junior férfi 3.Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Gyermek
fiú:
22 kg. 3.Petró Bálint (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

25 kg.
2. Szaszák Dominik (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
3.Pántya Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

32 kg. 2.Pap Botond (Újkígyósi SZSE)
+32 kg. 3.Galovicz Gergő (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

leány:
25 kg. 2.Bánfi Boglárka (Újkígyósi SZSE)
+32 kg.:1.Ancsin Hanna (Újkígyósi SZSE)

Cadet 1
Fiú
28 kg. 2.Bánki Brendon (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
37 kg.2.Viczián Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

47 kg.2.Szák Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
+47 kg. 2.Tóth Dusán (Újkígyósi SZSE–Debreczeni team)

leány:
28 kg.
1.Petró Lili (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
2.Kozmann Mónika (Kondorosi Kick-boksz SE)
32 kg. 1. Viczián Vivien (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

37 kg.
2.Pántya Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
3.Viczián Vivien (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
+47 kg. 3.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Cadet  2
47 kg. 3.Varga Mátyás (Újkígyósi SZSE)
57 kg. 2.Laczó Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
63 kg.2.Magyar István (Újkígyósi SZSE–Debreczeni team)
69 kg.2.Magyar István (Újkígyósi SZSE–Debreczeni team)Lányok:

42 kg. 3.Leszkó Kitti (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
50 kg. 2.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
55 kg.3.Kovács Anita (Kondorosi Kick-boksz SE)

Junior
57 kg.
1.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
2. Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
69 kg.
3.Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
3.Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
74 kg. 3.Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
79 kg.2.Bálint Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
89 kg.1.Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Junior nők:
40 kg. 2.Breznyik Nikolett (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
55 kg. : 1.Laurincz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
60 kg. : 1.Laurincz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

felnőtt férfi:
57 kg.
3.Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
3.Kovács Patrik (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
63 kg. 3. Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
74 kg.1.Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
79 kg.1.Bálint Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
89 kg. 1. Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Felnőtt nő: 65 kg. 2.Laurincz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Kezdők:
gyermek

fiú:
25 kg.1. Szaszák Dominik (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
+32 kg. 2.Galovicz Gergő (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
25 kg. 1. Bánfi Boglárka (Újkígyósi SZSE)
28 kg. 3.Lengyel Erika (Újkígyósi SZSE)
+32 kg. 1.Ancsin Hanna (Újkígyósi SZSE)

Cadet 1

+47 kg. 1.Csiernyik Levente (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

47 kg. 1.Péter Magdolna (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Cadet 2
lány
40 kg. 1.Leszkó Kitti (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
50 kg.3.Sztraczinszki Petra (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Junior Fiú
63 kg. 1.Kovács Patrik (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

Csapat verseny

Gyerek korcsoport I.h. Békéscsabai Lakótelepi SE-Újkígyós  (Bánfi Boglárka, Pántya Márk, Szaszák Dominik, Csiernyik Zsombor) 
II.Békéscsabai Lakótelepi SE  (Kraszkó Zoltán, Krizsán Lőrincz, Galovicz Gergő, Szák Péter)

Cadet I.korcsoport II.  Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team (Koszecz Boglárka, Viczián Vivien, Viczián Dániel, Szák Tamás, Molisz Zoltán)

Cadet II. korcsoport II.: . Békéscsabai Lakótelepi SE-Újkígyós  (Leszkó Kitti, Tóth Dusán, Laczó Tamás, Magyar István)

Junior korosztály I. Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team (Laurincz Boglárka,Sallay Gábor, Bálint Zoltán, Szász Kristóf, Opauszki Dávid)

Felnőtt férfi Tag Team: 
I. helyezés arany: Viczián Roland, Hídvégi Nándor (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)
II. helyezés, ezüst érem: Hegedűs Botond és Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE –Debreczeni team)

LIGHT-CONTACT

Cadet 1
37 kg. 2.Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE)
+47 kg. 3. Chen Hang (Kondorosi Kick-boksz SE)

KICK-LIGHT

Kadet  2
55.kg.2. Zsilák Viktória (Békéscsabai Lakótelepi SE)
60 kg. 2. Kürti Bonita (Békéscsabai Lakótelepi SE-Energy Gym)
65 kg. 2. Kürti Bonita (Békéscsabai Lakótelepi SE-Energy Gym)

FULL-CONTACT

91 kg. 3.Bencsik Viktor (Békéscsabai Lakótelepi SE)

FORMAGYAKORLAT
Hard,fegyveres 1. Puravecz Péter (Contact SE Orosháza)