Békéscsabán, a 31. OTP Szilveszteri futógálán Gregor László győztesként, Pap Csilla ezüstérmesként ért célba. (Mi is megírtuk.)

... és éjfélkor már Varasdon egy rangos nemzetközi futóversenyen rajtoltak.

Futóink már a hazafele úton elküldték a beszámolójukat:

Horvátországban is már sokadik éve kerül megrendezésre a nagyon jó hangulatú futóverseny.
Pontban éjfélkor van a rajt, a szilveszterezők petárdákkal, tűzijátékkal pezsdítik fel az egyébként is izgalmas futás élményét. Nemegyszer előfordul, hogy a mezőnybe bedobnak egy két petárdát, hogy megtréfálják a futókat.

Laci a 4,6 km es távot másodikként zárta egy kenyai futó mögött. Én pedig a 4. helyen értem, az első két helyet egy horvát és egy szerb hölgy bérelte ki magának. Azonban nem vagyok szomorú hiszen olyan időeredményt sikerült futnom, ami egyéni csúcsot jelentene 5000 méteren. Így a forma nem rossz, reméljük a továbbiakban csak még jobb lesz - számolt be Csilla.

(Csak azt nem tudjuk, hogy miért nem buktatta fel? Lásd szilveszteri beszámolónk, intrejú alatti rész.)