"BRSE" címkével ellátott hírek
A Nyíregyháza megvédte címét a női röplabda Magyar Kupában, mivel a sorozat vasárnapi, érdi fináléjában 3-0-ra legyőzte a Békéscsabát.
Az olasz Yamamay Busto Arsizio lesz a Swietelsky-Békéscsabai RSE ellenfele a női röplabda CEV Kupa elődöntőjében.
A Békéscsaba kettős sikerrel jutott a négy közé a női röplabda CEV Kupában, miután a negyeddöntő szerdai visszavágóján idegenben is legyőzte (3-0) a francia Saint-Raphaël Var VB együttesét.
A Békéscsaba hazai pályán 3-2-re legyőzte a francia Saint-Raphaël csapatát a női röplabda CEV Kupa negyeddöntőjének csütörtöki első mérkőzésén.
Bejutott a női röplabda CEV Kupa negyeddöntőjébe a Swietelsky-Békéscsabai RSE csapata, miután a csütörtöki hazai visszavágón is legyőzte a svájci Sm'Aesch Pfeffingen együttesét.
Kiélezett, ötszettes mérkőzésen győzött a Vasas a vendég Békéscsaba ellen a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén.
A címvédő Békéscsaba idegenben 3-0-ra legyőzte a Jászberényt a női röplabda Extraliga pénteki játéknapján.
Mivel ellenfele, a szlovák Strabag Bratislava betegség és sérülések miatt nem tud elutazni Békéscsabára, a címvédő Swietelsky-BRSE női röplabdacsapata játék nélkül 3-0-ra megnyerte az eredetileg kedd estére tervezett Közép-európai Liga-találkozót.
A címvédő Békéscsaba ötszettes győzelmet aratott a Mladost Zagreb vendégeként a női röplabda Közép-európai Liga szombati játéknapján.
Az eddigi vezetőedző Kormos Mihály helyett a továbbiakban a román Bogdan Paul irányítja a bajnoki és Közép-európai Liga-címvédő Swietelsky-Békéscsabai RSE női röplabdacsapatát.