"GOLOVIN VLAGYIMIR" címkével ellátott hírek
Az Előre évszázad kézilabdázójának megválasztott Csulikné Bozó Éva utódainak minden hazai mérkőzésén ott van a csarnok B oldali lelátóján, mert a kézilabdás vér sem válik vízzé. Mindig ugyanazokkal nézi végig a mérkőzéseket, férjével és ikertestvérével. Most sem volt ez másképpen. Aztán másképpen lett.
Dombi Luca (19) szenzációs beállós gólt lőtt a mérkőzés 56. percében. Egy rendezetlen védelem elleni támadás fejeződött úgy be, hogy a bal szél felé kihúzódó csabai energiabomba védője szorításában is megfogta Walfisch (20) bejátszását, villámgyors mozdulattal kifele fordulva lerázta védőjét, majd éles szögből elemi erővel a bal (hosszú) alsó sarokba vágta a labdát (55. perc: 30-25). Nem tűrt ellentmondást.