"KAPÁS BOGLÁRKA" címkével ellátott hírek
Hosszú Katinka arany- és ezüst-, Kapás Boglárka pedig bronzérmet szerzett az úszók rövidpályás világkupájában, a sorozat pekingi állomásának zárónapján.
Az alábbi nyilatkozat - egyebek mellett - Hosszú Katinka Facebook oldalán található.
A Verrasztó testvérek is csatlakoznak Hosszú Katinkához: a Nemzeti Sportnak elküldött közleményükben fejtik ki a véleményüket az Iron Lady és az úszószövetségi elnök, Gyárfás Tamás között zajló vitáról.
Négy arany- és két ezüstérmet nyert Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának tokiói állomásán, a viadal második napján, melyen még egy magyar győzelem született, Kapás Boglárka jóvoltából.
Négy arany- és egy ezüstérmet nyert Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának szingapúri állomásán, a verseny első napján, melyen Kapás Boglárka jóvoltából még egy magyar győzelem született.
Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián; Kapás Boglárka pedig bronzérmes 800 méter gyorson.
Kapás Boglárka országos csúccsal döntőbe jutott 800 méteres gyorsúszásban a riói olimpia csütörtöki versenynapján, míg a szám másik magyarja, Risztov Éva 14-edikként nem került be a fináléba.
Kapás Boglárka negyedik lett a 400 méter gyors vasárnapi döntőjében a riói olimpián, a számot az amerikai Katie Ledecky nyerte világcsúccsal.
Kapás Boglárka aranyérmet nyert 1500 méter gyorson a Londonban zajló vizes Európa-bajnokság úszóversenyeinek szombati napján, így harmadszor is a dobogó tetejére állhatott a brit fővárosban. Cseh László 100 méter pillangón győzedelmeskedett.
Cseh László 100 méter pillangón, Földházi Dávid pedig 200 méter háton a legjobb idővel jutott elődöntőbe, míg Kapás Boglárka - ugyancsak a leggyorsabbként - már a döntőbe került 1500 méteren a londoni úszó Európa-bajnokság pénteki versenynapjának délelőttjén.