"KOPP BÉKÉSCSABAI ATLÉTIKAI CLUB" címkével ellátott hírek
A XXIII. Siketlompiára utazó csapat hivatalos eskütételére 2017. július 8-án került sor a Magyar Sport Házában.
Bogdán Annabella egyéni csúccsal, Baji Balázs és Márton Anita kiváló eredménnyel győzött.
Az IAAF Word Challenge sorozatba tartozó Paavo Nurmi Games 110 méteres gátfutásában, Prága és Székesfehérvár után Turkuban is jól teljesített az EB ezüstérmes dr. Baji Balázs.
Baji Balázs országos csúcsától alig elmaradva, 13.29 másodperccel nyert 110 m gáton a 122. atlétikai magyar bajnokság második napján.
A Kopp Békéscsabai Atlétikai Club minden versenyen/ OB-n többségében dobogós helyezéseket érnek el. Így van ez Kovács Barbara olimpikon gyaloglónkkal is, aki a VB felkészülés közben ismét egyéni csúccsal győzött.
Miközben az óriási létszámú Békéscsaba – Arad- Békéscsaba 20. Szupermaratont rendezte a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club kiváló csapata, több edzőnk és atlétánk hozott ismét jelentős sikereket a klubunknak és városunknak a hétvégén az atlétika számaiban is – számolt be Tóth Sándor ügyvezető igazgató az eredményes hétvégéről.
A Gyémánt Liga idei második helyszínén, Sanghajban színvonalas súlylökő versenyen szerezte meg a bronzérmet Márton Anita.
Finisébe ért a 20. Szupermaraton – legalábbis, ami az előkészületeket illeti.