"BAJI BALÁZS" címkével ellátott hírek
Baji Balázs a nyolcadik helyen végzett 110 méter gáton az atlétikai Gyémánt Liga pénteki brüsszeli döntőjében.
Másfél hetes székesfehérvári edzőtáborozással készült közvetlenül az atlétikai Európa-bajnokságra Baji Balázs, aki maradéktalanul az éremmel lenne elégedett Berlinben.
Több mint 30 fős lesz a magyar válogatott a hétfőn kezdődő berlini atlétikai Európa-bajnokságon, s a létszám a következő napokban még bővülhet. A csapatban a legnagyobb név a világbajnoki bronzérmes Baji Balázs, a legnagyobb hiányzó pedig a fedettpályás világbajnok Márton Anita.
A Nemzetközi Atlétika Szövetség (IAAF) tanulmánya szerint a gátfutók közül a világbajnoki bronzérmes Baji Balázs ugorja a legnagyobbat futás közben.
Baji Balázs nyert 110 méteres gátfutásában az Európai Atlétikai Szövetség (EAA) Premium Permit-sorozatába tartozó luzerni versenyen.
Baji Balázs a negyedik helyen ért célba férfi 110 m gáton csütörtökön az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat lausanne-i állomásán, melyen Szergej Subenkov nagyszerű idővel győzött.
Kiváló eredmények születtek a Székesfehérváron rendezett Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj második, hétfői napján: magyar szempontból a legkiemelkedőbb Baji Balázs nevéhez fűződik, aki 110 gáton megverte az olimpiai bajnok és világcsúcstartó amerikai Aries Merrittet és a szintén ötkarikás aranyérmes jamaicai Omar McLeodot.
A magyar atlétika egyetlen világbajnoka, a súlylökő Márton Anita és a tavaly az év férfi sportolójának választott, 110 gáton világbajnoki harmadik Baji Balázs is magabiztosan nyert a 123. atlétikai országos bajnokság második napján, Székesfehérváron.
A világbajnoki bronzérmes Baji Balázs harmadikként zárt az ostravai Golden Spike atlétikaverseny 110 méteres gátfutó számában.
A második helyen végzett Baji Balázs 110 méteres gátfutásban a Paavo Nurmi emlékversenyen, Turkuban.