"BAJI BALÁZS" címkével ellátott hírek
Baji Balázs aranyérmes lett 110 méteres gátfutásban vasárnap a tajvani Universiadén.
Baji Balázs sárkányhajóba ül! A vb-bronzérmes gátfutó az Országos Állatorvos-Agrár Sportnap és Családi Hétvégén vesz részt, ahol a sárkányhajón kívül a fogathajtást is kipróbálja.
A világbajnoki bronzérmes Baji Balázs negyedik helyen zárt 110 méteres gátfutásban az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat vasárnapi, birminghami versenyén.
A londoni vasárnap délelőtt egyéni csúcsot hozott a Kopp Békéscsabai Atlétikai Clubnak.
Márton Anita a hatodik körben zsibasztott! A londoni vb-n második lett súlylökésben!!!!!!
Baji Balázs, a 110 méteres gátfutás bronzérmese nagyon várja a versenyszám kedd esti eredményhirdetését a londoni atlétikai világbajnokságon.
Nagyon kemény verseny volt, de a végén már ő is érezte, hogy ott lehet a dobogón - mondta Baji Balázs, aki hétfőn bronzérmet nyert férfi 110 méteres gátfutásban a londoni atlétikai világbajnokságon.
Baji Balázs bronzérmet nyert férfi 110 méteres gátfutásban a londoni atlétikai világbajnokság hétfői versenynapján.
Baji Balázs remek futással, összesítésben a negyedik legjobb idővel bejutott a döntőbe 110 méter gáton a londoni atlétikai világbajnokságon.
Baji Balázs futamában másodikként végzett, így magabiztosan jutott a vasárnap esti elődöntőbe 110 méter gáton a londoni atlétikai világbajnokságon.