"BAJI BALÁZS" címkével ellátott hírek
Baji Balázs elődöntős futamában negyedik helyen ért célba, s nem jutott fináléba 110 méteres gátfutásban a riói olimpia keddi versenynapján. Összesítésben a 15. lett.
Baji Balázs bejutott az elődöntőbe 110 méteres gátfutásban a Rio de Janeiró-i olimpia hétfői versenynapján.
A magyar érdekeltségű program a riói olimpia hétfői versenynapján:
Ha élőben (de legalábbis élő adásban) szeretne szurkolni sportolóinknak, ekkor üljön a tévé elé.
A kalapácsvető Pars Krisztián, a gátfutó Baji Balázs és a súlylökő Márton Anita is aranyérmet nyert a székesfehérvári atlétikai országos bajnokság második, szombati versenynapján.
Ünnepélyes keretek között bocsájtotta útjára Békéscsaba Megyei Jogú Város vezetése olimpikonjainkat.
A Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj eredményei:
Tóth Sándor, a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club ügyvezetője ismét jelentős eredményekről számolt be a hír6.hu-nak:
Baji Balázs 13.29 másodperces idővel beállította saját országos csúcsát a férfi 110 méteres gátfutás szombat koraesti elődöntőjében, ezzel fináléba jutott az Amszterdamban zajló szabadtéri atlétikai Európa-bajnokságon.