"BERNEK PÉTER" címkével ellátott hírek
Hosszú Katinka 200 méter vegyesen, Bernek Péter pedig 400 méter gyorson nyert a rövidpályás úszó világkupa-sorozat utolsó állomásának szombati első napján, Szingapúrban.
A világ idei legjobbjával győzött 400 méter vegyesen Bernek Péter az úszók százhalombattai rövidpályás országos bajnokságának második, csütörtöki napján.
Bernek Péter 1:55.58 perces országos csúccsal a hatodik helyen végzett 200 méter háton a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.
Bernek Péter a második, Telegdy Ádám pedig a nyolcadik idővel jutott az elődöntőbe 200 méter háton csütörtökön Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.
Hosszú Katinka egy arany- és egy ezüst-, míg Bernek Péter egy bronzérmet nyert az úszók rövidpályás világbajnokságának keddi nyitónapján a kanadai Windsorban.
Bernek Péter közel járt a dobogóhoz, végül azonban nem léphetett fel rá: negyedik lett a 100 méter hát keddi döntőjében a debreceni úszó Európa-bajnokság második versenynapján.