"BIRKÓZÁS" címkével ellátott hírek
Barka Emese bronzérmet nyert pénteken a 57 kilogrammos súlycsoportban az oroszországi birkózó Európa-bajnokságon, Kaszpijszkban.
Huszonegy magyar vesz részt az április 30-án kezdődő birkózó Európa-bajnokságon az oroszországi Kaszpijszkban.
A sportág legendás alakjai, valamint a válogatott edzői és versenyzői is szerződést kötöttek a Magyar Birkózó Szövetséggel (MBSZ) arról, hogy népszerűsítik az októberi, budapesti világbajnokságot.
A Magyar Birkózó Szövetség (MBSZ) döntése szerint 2018-tól Gulyás István már csak a férfi szabadfogású válogatottat vezeti, a nők kapitányának pedig Ritter Árpádot nevezte ki.
Barka Emese bronzérmet nyert a nők 58 kilogrammos kategóriájában az újvidéki birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.
Németh Zsanett ezüstérmet nyert a nők 75 kilogrammos kategóriájában az újvidéki birkózó Európa-bajnokságon, miután a csütörtök esti döntőben kikapott a török Yasemin Adartól.
Ligeti Dániel a negyeddöntőben kikapott, így már csak a vigaszági folytatásban bízhat a szabadfogású birkózók 125 kilogrammos kategóriájában a riói olimpia szombati, utolsó előtti versenynapján.
Ligeti Dániel könnyed győzelmet aratott első mérkőzésén, így bejutott a szabadfogású birkózók 125 kilogrammos kategóriájában a legjobb nyolc közé a riói olimpia szombati, utolsó előtti versenynapján.
Lőrincz Viktor az elődöntőben kikapott, így a bronzéremért léphet szőnyegre a kötöttfogásúak 85 kilogrammos súlycsoportjában a riói olimpia hétfői versenynapján.
Bácsi Péter kikapott a bronzmérkőzésén, így ötödik lett a kötöttfogásúak 75 kilogrammos súlycsoportjában a riói olimpia vasárnapi birkózónyitányán.