"BUDAPEST SE" címkével ellátott hírek
Jól tartotta magát az NB I-es női bajnoki kézilabda-mérkőzés első perceiben szombat este Békéscsabán a vendég Budapest SE, s éppen a hazai klub saját nevelésű, a fővárosban tanuló jobb átlövője, Petrovszki Katalin révén, aki a 6. percben már a negyedik góljánál járt (4–4). Édesapja, Petrovszki György történetesen a Budapest Bank-Békéscsabai Előre NKSE kapusedzője.
Este hatkor léptek pályára az Előre lányai Budapesten, az Elektromos pályán. A mérkőzés állásáról folyamatosan beszámolunk.
Csaknem két hónapot kellett várni arra, hogy ismét hazai közönség előtt játssza bajnoki mérkőzését a Békéscsabai RSE. Az elmúlt időszakban nem kevesebb, mint 11 találkozón zsinórban vendégként léptek pályára a viharsarkiak.
Az NB I-es női kézilabda-bajnokság kilencedik fordulójában az Előrés lányok hazai környezetben izgalmas végjáték után 23 – 22 arányban legyőzték a BSE csapatát.