"EB" címkével ellátott hírek
Kilenc érmet szereztek a magyarok a belgrádi utánpótlás kajak-kenu Európa-bajnokság első döntős napján.
A magyar férfi kézilabda-válogatott többek között az olimpiai bajnok dánokkal került azonos csoportba a januári, horvátországi Európa-bajnokság pénteki sorsolásán.
A negyedik helyen végzett a magyar női tőrválogatott a grúziai vívó Európa-bajnokságon.
Csütörtökön biztossá válhat a magyar férfi kézilabda-válogatott továbbjutása az Európa-bajnoki selejtezőcsoportból.
Az Ihász Veronika, Horváth Klaudia női páros első lett az olaszországi darts Európa-bajnokságon.
A 16 éves Pusztai Liza bronzérmet nyert női kardban a grúziai vívó Európa-bajnokság nyitónapján, Tbilisziben.
Németh Zsanett ezüstérmet nyert a nők 75 kilogrammos kategóriájában az újvidéki birkózó Európa-bajnokságon, miután a csütörtök esti döntőben kikapott a török Yasemin Adartól.
A szövetségi kapitány hat-nyolc érmet, köztük aranyat is vár a magyar sportlövő válogatottól a jövő szerdán kezdődő, maribori légfegyveres Európa-bajnokságon.
A magyar válogatott továbbjutott a középdöntőbe a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon, miután az első szakasz pénteki zárófordulójában 21-14-re legyőzte a montenegrói csapatot.
A magyar válogatott három aranyat és összesen 16 érmet szerzett a hétvégén Plovdivban megrendezett korosztályos kajak-kenu Európa-bajnokságon.