"GYORSÚSZÁS" címkével ellátott hírek
Kapás Boglárka aranyérmet nyert 1500 méter gyorson a Londonban zajló vizes Európa-bajnokság úszóversenyeinek szombati napján, így harmadszor is a dobogó tetejére állhatott a brit fővárosban. Cseh László 100 méter pillangón győzedelmeskedett.
Bohus Richárd olimpiai A szintes idővel, 48.92 másodperccel jutott tovább az elődöntőbe 100 méter gyorson a londoni úszó Európa-bajnokságon.
32 éve halt meg a világ egykori leggyorsabb úszója, ötszörös olimpiai bajnok, a dzsungel ura: Johnny Weissmuller.
Kapás Boglárka óriási országos csúccsal bronzérmet nyert 1500 méter gyorson a kazanyi vizes világbajnokságon kedden.
Hosszú Katinka országos csúcsot úszott 200 méter gyorson az egyesült államokbeli Charlotte-ban zajló Grand Prix-viadalon.
Tóth Tamás ezüst-, Sors Tamás pedig bronzérmet szerzett pénteken 100 méteres gyorsúszásban a londoni paralimpián.
Gyurta Gergely a 12., Kis Gergő pedig a 19. helyen végzett 1500 méteres gyorsúszásban a londoni olimpia pénteki versenynapján.
Kapás Boglárka a hatodik legjobb idővel bejutott a 800 méteres gyorsúszás pénteki fináléjába, ugyanakkor Risztov Éva a csütörtöki eredményével a 13. helyen zárt.
Kis Gergő a hatodik helyen végzett 400 méteres gyorsúszásban szombaton a londoni olimpián.
Kis Gergő a negyedik helyen jutott az esti döntőbe 400 méter gyorson a londoni olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.