"HOSSZÚ KATINKA" címkével ellátott hírek
Hosszú Katinka egy arany- és egy bronzérmet nyert vasárnap az úszó világkupa-sorozat tokiói, rövidpályás állomásának harmadik, befejező napján.
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is szerzett egy aranyérmet vasárnap az úszó világkupa-sorozat rövidpályás pekingi állomásának zárónapján.
Hosszú Katinka két aranyérmet nyert pénteken az úszók világkupa-sorozatának pekingi állomásán.
Két arannyal pályafutása 400. és 401. egyéni világkupa érmét is megszerezte az úszó Hosszú Katinka, aki csütörtökön a Budapesten zajló rövidpályás verseny nyitónapján 100 méter vegyesen és 200 méter pillangón győzött.
Hatalmas csatában győzött a magyar úszó, ezzel megvédte a címét. Jakabos Zsuzsa nyolcadik lett a döntőben.
Folytatódik Hosszú Katinka és Shane Tusup válópere, de a tárgyalóteremben csak a képviselőik lesznek ott.
"Nem akarom, hogy úgy tűnjön, előre magyarázkodom."
Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya öt versenyszámban benevezte Hosszú Katinkát az augusztusi, glasgow-i Európa-bajnokságra.
Újra elindította a válási procedúrát Hosszú Katinka és Shane Tusup – írja kettejük egyik közeli ismerősére hivatkozva a Blikk. A háromszoros olimpiai bajnok úszó és amerikai edző-férje komoly vagyonon osztozkodik.
Shane Tusup bírósághoz is fordulhat azért, ha Hosszú Katinka még mindig az ő edzéstervét használja.