"NOVAK DJOKOVIC" címkével ellátott hírek
Melbourne-i győzelmével Novak Djokovic megerősítette vezető helyét a férfi teniszezők világranglistáján, a legjobb magyar, Fucsovics Márton pedig kilenc helyet rontva 47. a legfrissebb, hétfőn kiadott rangsorban.
A világelső Novak Djokovic hetedszer nyerte meg az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben három sima szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt.
Novak Djokoviccsal mérkőzik szerdán a negyeddöntőbe jutásért Fucsovics Márton az 1,3 millió dollár (365 millió forint) összdíjazású keménypályás dohai férfi tenisztornán.
Novak Djokovic végzett az élen az európai hírügynökségek - köztük az MTI - 2018 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán.
Fucsovics Márton négy helyet javítva, egyben karriercsúcsot elérve a 38. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, melynek élén Novak Djokovic leváltotta Rafael Nadalt.
Nem történt változás a bő élcsoportban a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, melyen a legjobb magyar, Fucsovics Márton két pozíciót rontva a 45. helyen áll.
A szerb Novak Djokovic nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyesét, mivel a vasárnapi fináléban három szettben legyőzte az argentin Juan Martin del Potrót.
A továbbiakban nem Andre Agassi edzi a volt világelső teniszező Novak Djokovicot.
A legendás John McEnroe és a hatszoros bajnok Novak Djokovic is gratulált Fucsovics Mártonnak, akit hétfőn Roger Federer búcsúztatott az ausztrál nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.
Wimbledoni győzelme után most másfajta kihívás áll a szerb Novak Djokovic előtt, aki szerdán feleségül veszi menyasszonyát, Jelena Risticet.