A rovat további hírei
Három személyi sérüléssel járó közlekedési balesetnél helyszíneltek tegnap a rendőrök. A mai napon Gyulán elfogtak egy körözött férfit.
Különböző fejlesztési célok megvalósítására csaknem egymilliárd forint pályázati támogatást nyert a szarvasi önkormányzat. A részleteket ma délután sajtótájékoztató keretében ismertette Hodálik Pál alpolgármester. Dr. Melis János, a város címzetes főjegyzője a képviselő-testület legutóbbi zárt ülésén hozott döntésekről számolt be.
Nagyszabású sportesemény házigazdája lesz augusztus 23-27. között Orosháza-Gyopárosfüdő. Az itteni tavon rendezik meg ugyanis az IMBRA Endurance (rádiótávirányítású robbanómotoros túra osztályú) Hajómodell Európa-bajnokságot. Az eseménnyel kapcsolatban pénteken délelőtt sajtótájékoztatót és egy rövid versenymodell- és pályabemutatót is tartottak Gyopárosfürdőn.
A Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Egyesület kihirdette alkotópályázatának eredményét.
A Körösnagyharsány és Körösszeg közötti határátkelőhely véglegesítése volt a témája annak a találkozónak, amelyet 2017. április 22-én, szombaton tartottak Biharugrán. Kincses Zoltán írása.
Bemutatták a Skoda jóságos mackóját, a Kodiaq-ot. Kívül-belül gyönyörű, vezetni pedig egy álom! De miért nem győződsz meg róla személyesen! Keresd az AutoMobil Körös értékesítőit Békéscsabán, a Szarvasi úton, és add át magad a vezetés élményének.
Sárkány MIhály 1999. óta vezeti az örménykúti Petőfi Kft-t. A cég 59 embert foglalkoztat.
Szakács Jánosné polgármesterrel bejártuk Örménykutat.
Nyerjen Blaupunkt tv-monitort az Emarkt-tól!