A rovat további hírei
Tóth Ivett 25. helyen végzett a nők szerdai rövidprogramjában a szaitamai műkorcsolya-világbajnokságon, így éppen lemaradt a legjobb 24-es kűrről.
Szombaton rendezték meg a junior korosztályúak cselgáncs országos bajnokságát Győrben, ahol a Békés Megyei Kano Judo Sportegyesület versenyzői remekeltek. Egy bajnoki címmel, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárták a napot.
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint hatalmas lökést adna a magyar labdarúgó-válogatottnak, ha csütörtökön győzne az Európa-bajnoki selejtezősorozat rajtján, Szlovákia vendégeként.
Iron Swim Budapest néven folytatja működését Hosszú Katinka úszóklubja.
vasárnapi Forma-1-es Ausztrál Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása:
A címvédő Győr 39-26-ra legyőzte az Érd csapatát a női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében, a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő első játéknapján.
Az erőviszonyok Győr-Ferencváros döntőt ígérnek a női kézilabda Magyar Kupában, amelynek négyes döntőjét ezen a hétvégén rendezik a debreceni Főnix Csarnokban.
A második kalapba került a magyar női kézilabda-válogatott a jövő decemberi, dán-norvég közös rendezésű Európa-bajnokság selejtezőjének sorsolása előtt.
Négy angol csapat jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.
Szerződést hosszabbított a MOL-Pick Szeged Stanislav Kaspárekkel, cseh válogatott kézilabdázójával.
Nyerj Adrienn Kozmetikájától Ilcsi-féle hidratáló elixírt!

Érték: 3.200 Ft Játszom