A rovat további hírei
Tűzriadó miatt ki kellett üríteni azt a budapesti szállodát, ahol többek között a magyar férfi vízilabda-válogatott is lakik.
Az esemény történetének legsikeresebb magyar szereplésével zárult Izraelben a 20. Maccabi Világjátékok.
Rasovszky Kristóf ötödik lett a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében a vizes világbajnokság keddi napján Balatonfüreden.
Négy versenynapot követően Kína vezeti a Budapesten és Balatonfüreden zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát öt arannyal és három ezüsttel.
A hazai közönség előtt szereplő Lewis Hamilton, a Mercedes háromszoros világbajnok pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat, ezzel egy pontra csökkentette a hátrányát a vb-pontversenyben vezető, most hetedikként célba érő Sebastian Vettellel, a Ferrari négyszeres vb-győztesével szemben.
A magyar versenyzők két arany- és egy bronzérmet nyertek vasárnap délelőtt a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, az 500 méteres és férfi K-4 1000 méteres döntők során, amelyeket szakadó esőben bonyolítottak le.
Kiss Norbert egy győzelmet és egy nyolcadik helyet szerzett a gyorsasági kamion Eb szombati versenynapján Diósförgepatonyban (Orechová Poton), a Slovakiaringen.
Második helyen végzett Baji Balázs 110 méter gáton a spanyol fővárosban rendezett nemzetközi atlétikai viadalon.
A plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati dobogósai és a további magyar szereplők eredményei: