A rovat további hírei
Babos Tímea és Cagla Büyükakcay két sima szettben nyert, ezzel negyeddöntőbe jutott a 250 ezer dollár (71,8 millió forint) összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztorna páros versenyében.
Az egyik szeme sír, a másik nevet – mondta Berki Krisztián a kolozsvári torna Európa-bajnokságon szerzett ezüstérméről.
Huszonöt ország 300 versenyzője vesz részt a május 18. és 26. között sorra kerülő 36. zalakarosi sakkfesztiválon, amely férfi és női magyar bajnokság is lesz egyben.
A teljes magyar élmezőny indul a jövő csütörtöktől vasárnapig tartó fábiánsebestyéni fogathajtóversenyen, amelyet 35. alkalommal rendeznek meg.
Európa egyik legnagyobb sporthorgász-viadala, a 3. Nemzetközi Balatoni Bojlis Kupa kezdődött meg hétfőn a Balatonon.
Nyolc arany-, két ezüst- és három bronzérmet nyertek a magyarok az uszonyosúszó világkupa-sorozat lengyelországi állomásán. A Világjátékok-résztvevő Senánszky Petra, Kosina Gergő és Sincki Ádám fölényes diadalai bizakodásra adnak okot három hónappal a rangos multisport-esemény előtt.
Kovács Zsófia hatodik lett gerendán a tornászok Kolozsváron zajló Európa-bajnokságának utolsó, vasárnapi versenynapján.
Meghalt Földi Imre, a magyar súlyemelés első olimpiai bajnoka, a Nemzet Sportolója, aki május 8-án lett volna 79 esztendős - tájékoztatta a család az MTI-t vasárnap.
Mányoki Attila, a nemzetközi hírű magyar hosszútávúszó sikerrel küzdötte le az újabb óceáni akadályt: ezúttal az új-zélandi Cook-szorost úszta át.
A 78 kilogrammos Joó Abigél bronzérmet nyert a varsói cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján.
Nyerjen kényeztető arckezelést Adrienn Kozmetikájától!