A rovat további hírei
Márton Anita a kilencedik helyen végzett a női súlylökők között Sanghajban, az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat második állomásán.
Orbán Viktor miniszterelnök fogadta Aleksander Ceferint, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnökét a Karmelita kolostorban szombat délelőtt. A megbeszélésen részt vett Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) és az UEFA alelnöke is - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.
A sakk jelentőségét méltatta Menczer Tamás pénteken az olasz fővárosban. A Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkára a Római Magyar Akadémián megrendezett, A sakk összeköt minket című eseményen azt mondta, "a sakk mindenre megtanít, amire a folyamatosan változó világban szükségünk van".
Czéllai-Vörös Zsófia megvédte címét a női kajak egyes számban a Győrben zajló maratoni kajak-kenu országos bajnokság első, pénteki napján.
Immár 17. alkalommal rendezték meg Hatvanban a Nemzetek Kupája nemzetközi ITF Taekwondo Bajnokságot. 8 ország 280 versenyzője harcolt a díszes serlegekért.
Külföldi bírók vezetik a Szeged-Veszprém döntő két mérkőzését a férfi kézilabda NB I-ben.
Hosszú Katinka három számban győzött az úszók Bajnokok Sorozata Duna Arénában rendezett második állomásán vasárnap.
A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a vasárnapi fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a budapesti négyes döntő második játéknapján.
Minden jegy elkelt a június 11-i, Wales elleni hazai Eb-selejtező mérkőzésre, valamint a május 18-i budapesti női BL-döntőre - adta hírül honlapján a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ).
Szilágyi Áron ezüstérmet nyert a férfi kardozók madridi világkupaversenyén.
Nyerjen a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!