A rovat további hírei
Fekete Bálint, a MOL-Pick Szeged kézilabdázója a spanyol élvonalban szereplő BM Logrono La Rioja csapatában folytatja pályafutását.
A hazai felnőtt versenyzők tíz aranyérmet gyűjtöttek a 24. Magyar Kick-box Világkupán, melyet hétvégén a BOK csarnokban rendeztek.
A sikeres selejtezőt követően az európai regionális kvalifikációs versenyen is kiválóan szerepelt Horváth Laura, aki az összetett második helyezésével jutott ki az Egyesült Államokban sorra kerülő világbajnokságra.
A magyar tornászok a felnőttek között két aranyérmet nyertek a Kiskunfélegyházán rendezett Matolay Elek női nemzetközi emlékverseny vasárnapi szerenkénti döntőiben.
Spéth Norbert ezüstérmet szerzett a mexikói Cancúnban rendezett muay thai világbajnokságon.
Mind a négy magyar kajaknégyes bejutott a döntőbe 500 méteren a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa vasárnap délelőtti középfutamaiból. A zárónapi 200, 500 és 5000 méteres finálékban összesen 26 hazai hajó lesz érdekelt, 12 számban két magyar egységért is lehet majd drukkolni.
A Postás SE nyerte a tornászok szuper csapatbajnokságának első fordulóját, míg a Matolay Elek nemzetközi emlékversenyen egyéni összetettben a címvédő Kovács Zsófia, csapatban a szlovák válogatott győzött.
Tizenöt magyar egység száll majd vízre a szombati döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupán.
A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség (MOKSZ) tisztújító közgyűlésén újabb négy évre Kósa Lajos fideszes politikust választották elnöknek.
Együttműködési megállapodást írt alá a Magyar Rektori Konferencia (MRK) és a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) elnöke a felsőoktatási sport fejlesztése és az egyetemi egészségfejlesztés népszerűsítése érdekében a V4-es egyetemek Rektori Konferencia ülésén a Corvinus Egyetemen.
Nyerjen a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!