A rovat további hírei
Babos Tímea búcsúzott az 500 ezer dollár (116 millió forint) összdíjazású hongkongi keménypályás női tenisztorna első fordulójában.
Nyolcvannyolc esztendős korában elhunyt Tóth II. József világbajnoki ezüstérmes labdarúgó, aki a magyar futball aranykorában 12-szer lépett pályára a válogatottban.
A Fa Nándor által 2001-ben életre hívott szóló Balaton-kerülő vitorlásverseny résztvevői az ötletgazda szerint mostanra felnőttek a feladathoz.
Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavackova kikapott a döntőben a pekingi keménypályás tenisztorna női páros versenyében.
A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, és nagy lépést tett a vb-győzelem felé, mert az összetettben második Sebastian Vettel, a Ferrari német versenyzője kiesett.
Gulácsi Péter, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa önkritikusan értékelt a Svájctól világbajnoki selejtezőmérkőzésen elszenvedett 5-2-es vereség után.
Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavackova bejutott a döntőbe a pekingi keménypályás tenisztorna női páros versenyében, miután a legjobb négy között döntő rövidítésben megnyerte mérkőzését.
A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Japán Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.
Szombaton 28. alkalommal rendezték meg a dr. Bándi Andorról elnevezett nemzetközi, szenior asztalitenisz bajnokságot a Békéscsabai Városi Sportcsarnokban. A rendezvényre 12 ország versenyzője érkezett. Az eredményhirdetést követően, a kétnapos verseny lezárásaképpen egy vacsorával egybekötött zenés bankett várta a résztvevőket.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) négyfős delegációja tárgyalásokat folytat a 2020-as tokiói olimpia helyszínén.
Nyerjen családi belépőt a Szarvasi Arborétum pepikertjébe!