A rovat további hírei
Poór Brigitta nyerte a lengyelországi tereptriatlon világkupa-futamot, a férfiaknál Mester Bálint a 13. helyen ért célba.
Kis túlzással apró darabokra szedve várja a folytatást a németországi Nürtingenben Kiss Norbert kétszeres Európa-bajnok gyorsasági kamionversenyző Mercedese, amellyel augusztus 26-án és 27-én a futamgyőzelmekért száll harcba a magyar pilóta a Hungaroringen.
Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.
A váltócsapatot segítette az esti döntőbe a nagyszerű futó.
Varga Brigitta aranyérmet nyert a Chilében zajló ifjúsági cselgáncs-világbajnokságon, miután a 48 kilogrammosok mezőnyében mind az öt riválisát legyőzte.
A finn Jarmo Tolvanen lett a magyar jégkorong-válogatott szövetségi kapitánya.
A súlylökésben ezüstérmes Márton Anita 55,96 méterrel a 12. helyen zárta a női diszkoszvetés első selejtezős csoportját, így szinte biztosan nem jut döntőbe a londoni atlétikai világbajnokságon.
Szombat helyett szeptember 9-én rendezik meg a MOL Balaton-átevezést.
A vébé-ezüstérmes súlylökő elégedett az eredményével, amelyet annak ellenére ért el, hogy az eső nehezítette a helyzetét. Országos csúcsát még idén szeretné megjavítani.
Magyarország egyet előrelépve az 56. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, melynek élére ismét Brazília került.
Bomba nyeremény! Nyerd hatosával az SCM Kft-től!