A rovat további hírei
Michael Phelps szerint szimbolikus, hogy Cseh Lászlóval és Chad le Clos-val holtversenyben lett ezüstérmes a nyári olimpia 100 méteres pillangóúszásában.
Márton Anita tudta, hogy képes országos csúcsot elérni a női súlylökés riói olimpiai döntőjében, a selejtező után pedig azt is sejtette, hogy érmet szerezhet.
Hosszú Katinka mindent kiadott magából, saját bevallása szerint pedig egyetlen benyúláson kívül minden összejött számára a riói olimpián, ahol három aranyérme mellett a pénteki versenynapon utolsó számában, 200 méter háton egy ezüstéremmel gazdagodott.
Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián; Kapás Boglárka pedig bronzérmes 800 méter gyorson.
A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka ezüstérmet nyert 200 méter háton a riói játékok pénteki versenynapján.
Márton Anita nagyszerű országos csúccsal, 19,87 méteres eredménnyel bronzérmet nyert súlylökésben a riói olimpia pénteki versenynapján.
A diszkoszvető Kővágó Zoltán bejutott a döntőbe a riói olimpia atlétikai versenyeinek nyitónapján.
Márton Anita bejutott a súlylökés - magyar idő szerint szombaton 3.05 órakor kezdődő - döntőjébe a riói olimpián.
Az olimpiai bronzérme után adott sajtbureszes nyilatkozata sokakat megihletett. Elárulta azt is, milyen Phelps-mondást tetováltatna magára.
Ha élőben (de legalábbis élő adásban) szeretne szurkolni sportolóinknak, ekkor üljön a tévé elé.
Nyerj Adrienn Kozmetikájától Ilcsi-féle hidratáló elixírt!