A rovat további hírei
Király Gábor volt a "legkeresettebb" magyar labdarúgó az interneten a franciaországi Európa-bajnokság ideje alatt.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) 158 sportoló nevezését küldte el a riói ötkarikás játékok szervezőinek.
A Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj eredményei:
A jövőben a magyar tulajdonú, speciális padlóburkolatokat gyártó Graboplast Zrt. padlóit ajánlja a hazai pályákra a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ). Erről állapodott meg a győri székhelyű vállalattal a szervezet.
Tóth Sándor, a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club ügyvezetője ismét jelentős eredményekről számolt be a hír6.hu-nak:
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége hétfőn délelőtt elfogadta Storcz Botond vezetőedző javaslatát, ezzel véglegesen összeállt az augusztus 5-én kezdődő olimpiára készülő gyorsasági kajak-kenu csapat: 15+3 versenyző utazik, s a magyar válogatott minden versenyszámban rajthoz áll majd Rióban.
A magyar válogatott három aranyat és összesen 16 érmet szerzett a hétvégén Plovdivban megrendezett korosztályos kajak-kenu Európa-bajnokságon.
Matthias Dolderer nyerte a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat budapesti versenyhétvégéjét - adta hírül az MTI.
Fa Nándor túl van transzatlanti útja felén, egyben teljesítette a Vendée Globe földkörüli vitorlásverseny kvalifikációját - adta hírül az MTI.
A magyar férfi vízilabda-válogatott százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg a Margitszigeten rendezett BENU Kupa olimpiai felkészülési tornát, mivel a harmadik, vasárnapi mérkőzésén nagy csatában egy góllal legyőzte riói csoportellenfelét, az ausztrál együttest - adta hírül az MTI.
Nyerj Adrienn Kozmetikájától Ilcsi-féle hidratáló elixírt!

Érték: 3.200 Ft Játszom
Nyerjen a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!