A rovat további hírei
Békés megye országos diákolimpiai bajnokait köszöntötték csütörtökön Békéscsabán.
Kettős győzelemmel jutott a női kézilabda EHF Kupa legjobb 16 csapata közé a Békéscsabai Előre NKSE. A pályaválasztói jogot feladó Vardar Skopje ellen pénteken 19, míg szombaton 20 góllal bizonyult jobbnak a Kovács Péter által dirigált együttes.
EHF Kupa-mérkőzés. Békéscsaba, 1 000 néző. V.: Cirligeanu, Florescu (román).
Az NB I-es női kézilabda-bajnokság hetedik fordulójában lejátszott összecsapáson a Békéscsabai ENKSE az Alcoa együttesét 24 – 20 arányban győzte le.
A Békéscsabai 1912 Frühwald Előre SE a Magyar Kupa negyedik fordulójában a Vasas FC együttesét fogadta és 3 – 2 arányban legyőzte első osztályú ellenfelét.
Az NB II-ben az Előre a hajrában beszedett fejessel vesztett pontokat, s az Orosháza a múlt héthez hasonlóan ismét a hosszabbításban kapott gólt. Az eredményeket folyamatosan frissítjük!
Nyerjen akciós terméket a holvegyekital.hu-tól!