A rovat további hírei
Fazekas Róbert diszkoszvető ügyében a hatéves eltiltásról szóló határozatot hagyta helyben a Kúria szerdán.
Már megvásárolhatóak a belépők a június 4-i, gelsenkircheni Németország-Magyarország barátságos mérkőzésre, mely az utolsó felkészülési találkozója lesz az Európa-bajnokság előtt a magyar labdarúgó-válogatottnak.
Negyedik olimpiáján vesz részt augusztusban Risztov Éva, aki a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében címvédőként ugrik majd az Atlanti-óceánba Rio de Janeiróban.
Szerdától péntekig rendezik a kajakosok és kenusok első olimpiai válogatóját Szegeden, a 12 ötkarikás számból 10-ben tartják meg az első fordulót.
A Győri Audi ETO KC hosszabbítás után hétméteresekkel 29-26-ra kikapott a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi, budapesti döntőjében a CSM Bucuresti csapatától - adta hírül az MTI.
A díjhajtás után a maratonhajtás versenyszámot is a Lázár fivérek nyerték a fábiánsebestyéni Kinizsi Parkban, így az eddigi két versenyszám után is a kettes-, és a négyesfogathajtó mezőny élén állnak.
A saját szintjén sokáig szenzációsan játszó magyar válogatott 7-1-re kikapott a címvédő és olimpiai bajnok kanadai csapattól az oroszországi jégkorong-világbajnokság szentpétervári csoportjának második fordulójában - tudatta az MTI.
A Simon Béla, Juhász Adrián normálsúlyú kormányos nélküli kettes nagy meglepetésre aranyérmet szerzett a szám vasárnapi döntőjében a németországi Brandenburgban zajló evezős Európa-bajnokságon - adta hírül az MTI.
Az 1986-os debütálása óta harmadjára nyerte meg a Méhkerék SE a megye I-et. Szombaton, a Vésztő elleni derbit követően húzták magukra a sárga színű bajnokcsapat mezt. Tán még most is szörpölnek, ha le nem feküdtek egy kicsit alukálni.
Nyerj Adrienn Kozmetikájától Ilcsi-féle hidratáló elixírt!