A rovat további hírei
A kalapácsvető Pars Krisztián, a gátfutó Baji Balázs és a súlylökő Márton Anita is aranyérmet nyert a székesfehérvári atlétikai országos bajnokság második, szombati versenynapján.
Három számban is aranyérmet szereztek a magyar versenyzők a Minszkben zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság szombati döntői során.
A füzesgyarmati Lovas Barátok Egyesülete által szervezett események.
Rengeteg szurkoló, családtag, és hatalmas médiaérdeklődés mellett elindult Rióba a legnagyobb létszámú magyar csapat a jövő pénteken kezdődő olimpiára.
Meglepetések nélküli kerettel utazik a közmédia a riói olimpiára. A franciaországi Európa-bajnoksághoz képest a csapatban egyetlen változás van: Gundel Takács Gábor ezúttal nem kommentátorként, hanem műsorvezetőként erősíti a gárdát.
Nico Rosberg, a Mercedes pilótája nyerte a Forma-1-es Német Nagydíj pénteki második szabadedzését.
Vasárnap elrajtol a magyar labdarúgó-bajnokság másodosztályának 2016/17-es idénye - immár húsz csapattal.
Óriási kerülővel tud csak eljutni az olimpia helyszínére, Rio de Janeiróba a teniszező Babos Tímea.
Az olimpiai eredmények előrejelzésével foglalkozó honlap az előkelő 11. helyre várja Magyarországot a riói játékok éremtáblázatán, igaz, a jóslatot készítők felkészültségét erősen megkérdőjelezi néhány lehetetlen tipp.
Akárcsak Londonban, Rióban is 35 millió forintot ér majd a magyar aranyérem - írta csütörtöki számában a Bors.