A rovat további hírei
A Békéscsaba saját közönsége előtt 3-0-ra legyőzte kedden a Vasas Óbuda együttesét a női röplabda NB I döntőjében, s ezzel ugyanilyen arányban megnyerte a párharcot, valamint sorozatban harmadik bajnoki címét is.
A magyar női labdarúgó-válogatott 6-0-ra legyőzte az albánokat kedden a Gyirmóton rendezett barátságos mérkőzésen.
A negyeddöntőben vereséget szenvedtek az oroszoktól, így a folytatásban az 5-8. hely valamelyikén végeznek a magyar női tőrözők a vívó csapat-világbajnokságon, Rio de Janeiróban.
A Békéscsabai Atlétika Club április 30-án (szombat) rendezi meg a Csaba Center 37. Nemzetközi Sportgálát (Országos Gyalogló Bajnokság – hivatalos IAAF olimpiai kvalifikációs Verseny –, valamint a 22. Utcai Futógála.) De nézzük csak a versenyprogramot!
Két nap, két korosztály, két súlycsoport, két öv…
Az igazi, az egyetlen! Most kedden, bajnoki címet védhetnek, most kedden este, egy újabb arannyal írt lapra kerülhet fel több mint egy tucat név, a bajnoki és Magyar Kupa címvédő Linamar - Békéscsabai Röplabda SE históriáskönyvében, most kedden ismét megtelik a békéscsabai katlan és kezdetét veheti az igazi DÖNTŐ!
A hét végén rendezték meg Budapesten a Sensei Sáfár Shotokan Karate Versenyt, ami az A.J.K.A. (American JKA Karate Association) magyarországi szervezetének legrangosabb hazai versenyének számít. Természetesen jelen volt, megnyitotta és felügyelte a versenyt a „névadó”, szervezetalapító, Sensei Sáfár László 9. danos mester.
A magyar versenyzők összesen három arany-, öt ezüst- és kilenc bronzérmet nyertek a lengyelországi Krotoszynban rendezett szumó Európa-bajnokságon.
Az egy hete Barcelonában főtáblára jutott, s ott az első fordulóban győztes Fucsovics Márton nyolc helyet előrelépve a 204. a férfi teniszezők világranglistáján, melyet a szerb Novak Djokovic továbbra is óriási előnnyel vezet.
Michelisz Norbert műszaki hiba miatt nem tudott elrajtolni a túraautó-világbajnokság (WTCC) mogyoródi hétvégéjének első vasárnapi futamán.
Nyerjen a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!

a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!

Érték: 5.000 Ft Játszom