A rovat további hírei
Keddtől vasárnapig a Duna Aréna ad otthon a női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének, melynek győztese elsőként indulási jogot szerez a 2020-as tokiói olimpiára. A torna favoritja az olimpiai és világbajnok amerikai válogatott, ugyanakkor a magyar csapat hazai környezetben szintén esélyes a végső sikerre.
A csapatkapitány Nagy László szerint óriási lehetőséget szalasztott el a Telekom Veszprém, amely vasárnap 27-24-re kikapott az észak-macedón Vardar Szkopjétól a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni döntőjében.
A Veszprém 27-24-re kikapott az észak-macedón Vardar Szkopje csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi fináléjában, a kölni négyes döntő második játéknapján.
A csapatkapitány Nagy László és a kapus Sterbik Árpád sérülés miatt valószínűleg nem léphet pályára a Telekom Veszprém csapatában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi, kölni döntőjében.
A Telekom Veszprém 33-30-ra legyőzte a lengyel Vive Kielce csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája szombati elődöntőjében, a kölni négyes döntő első játéknapján.
A magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya bízik benne, hogy a Duna Arénában a jövő héten sorra kerülő világliga nyolcas döntő második felében, azaz az egyenes kiesés szakaszban már láthatóak lesznek a felkészülés során elvégzett munka eredményei.
Németh Szilárd maradt a Magyar Birkózó Szövetség (MBSZ) elnöke, miután a pénteki tisztújító közgyűlésen a küldöttek egyhangúlag újraválasztották.
A szakértők, az újságírók és a szurkolók többsége Veszprém-Barcelona finálét vár a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, amelynek a négyes döntőjét a hétvégén rendezik Kölnben.
A sportteljesítmény fokozásának legújabb forradalmát hozta el a digitalizáció - hangzott el a Magyar Telekom által szervezett, "A digitalizáció az új dopping?" címmel meghirdetett csütörtöki kerekasztal-beszélgetésen.
Kölcsönszerződése lejárt ugyan Spanyolországban, de könnyen előfordulhat, hogy visszatér oda Ligetvári Patrik válogatott kézilabdázó.
Nyerjen a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!

a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!

Érték: 5.000 Ft Játszom