A rovat további hírei
A hétvégén tartják a katonai mezei futó világbajnokságot Balatonakarattyán - mondta Eleki Zoltán ezredes, a Magyar Honvédség fő testnevelője csütörtök reggel az M1 aktuális csatornán.
Cristiano Ronaldo szerint annak ellenére sincs válságban a címvédő, hogy szerdán 3-1-re kikapott a Tottenham Hotspurtől a BL-ben.
Megérkezett az olimpiai láng a dél-koreai fővárosba szerdán.
Fucsovics Márton edzője, Sávolt Attila szerint a világranglistán karriercsúccsal 84. helyen álló magyar férfi teniszező számára az lesz a cél, hogy a legjobb száz között zárja a következő évet is.
A Magyar Labdarúgó-szövetség elnökségének döntése értelmében a játékosként és edzőként egyaránt nemzetközi hírnevet szerzett belga Georges Leekens lesz az új szövetségi kapitány.
Gyulai Miklós, a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) elnöke a nemzetközi szövetség (IAAF) Budapesten tartózkodó elnökének, Sebastian Coe-nak a jelenlétében hétfőn bejelentette: Magyarország pályázhat a 2023-as szabadtéri világbajnokság rendezési jogára.
Az áprilisi Magyar Kupa-döntő óta a keddi bajnoki rangadón találkozik egymással először a Ferencváros és a Győr női kézilabdacsapata.
Babos Tímea 2014 óta folyamatosan ott van párosban az elődöntőkben, döntőkben, a szingapúri vb-nek is harmadszorra volt résztvevője, így "nagyon érett", hogy egyszer megnyerje azt - mondta Juhász Gábor, a Magyar Tenisz Szövetség sportigazgatója az M1 aktuális csatorna vasárnap esti műsorában.
Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavackova nyerte meg a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét, mivel a vasárnapi fináléban döntő rövidítésben 4:6, 6:4, 10-5-re legyőzte a Kiki Bertens, Johanna Larsson holland, svéd duót.
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az élről.
Autódekor - ha akarod, felrakod, ha nem, akkor is SMAX!