A rovat további hírei
A Vidi FC továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójából, ugyanis az idegenbeli gól nélküli döntetlent követően szerdán a felcsúti visszavágón 1-0-ra legyőzte a bolgár Ludogorec együttesét.
Augusztus 15-én 11 órakor a Farkasréti Temetőben búcsúztatják Szepesi Györgyöt - jelezte az MLSZ közösségi oldalán.
A 10 éves Clark Kent Apuada a 100 méteres pillangóúszásban több mint egy másodperccel volt gyorsabb egy kaliforniai versenyen, mint a 23-szoros olimpiai bajnok ugyanott, ugyancsak 10 évesen.
Legalább tíz érem, köztük egynél több arany megszerzésében bízik Sós Csaba, a Glasgow-ban pénteken kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya.
Egy hónap alatt két érmet, egy Európa-bajnoki aranyat és egy világbajnoki bronzot szerzett a kardválogatott tagjaként Szilágyi Áron, a kétszeres olimpiai bajnok sportoló ennek ellenére nem elégedett.
Több mint 30 fős lesz a magyar válogatott a hétfőn kezdődő berlini atlétikai Európa-bajnokságon, s a létszám a következő napokban még bővülhet. A csapatban a legnagyobb név a világbajnoki bronzérmes Baji Balázs, a legnagyobb hiányzó pedig a fedettpályás világbajnok Márton Anita.
Stollár Fanny bejutott a második fordulóba, a legjobb 16 közé a washingtoni keménypályás tenisztorna 250 ezer dollár összdíjazású női versenyében.
A párosban továbbra is éllovas Babos Tímea egyéni pontszáma nem változott, ám így is egy helyet előrelépett, és a 38. helyen áll a női teniszezők világranglistáján.
Geraint Thomas győzelmét ünnepelte Nagy-Britannia hétfőn. A walesi kerékpáros előző nap először nyerte meg a Tour de France országúti versenyt, amelyen az utóbbi tíz évben hatodik, sorozatban pedig negyedik alkalommal született brit győzelem.
"Nem akarom, hogy úgy tűnjön, előre magyarázkodom."