A rovat további hírei
A súlyemelő Nagy Péter érezte, hogy van esélye dobogóra állni a bukaresti Európa-bajnokságon, és végül pályafutása legjobb Eb-eredményét elérve szakításban és összetettben is bronzérmet szerzett vasárnap a plusz 105 kilogrammos versenyben. Lökésben negyedikként zárt.
A negyedik helyen kiemelt Babos Tímea bejutott a 250 ezer dollár (63,4 millió forint) összdíjazású keménypályás mexikói női tenisztorna nyolcaddöntőjébe, miután kedden, az első fordulóban két szettben legyőzte a cseh Marie Buzkovát.
A törökországi Erzurum is beszáll a 2026-os téli olimpia rendezési jogáért zajló versenybe.
Babos Tímea karriercsúccsal a negyedik helyen áll párosban a női teniszezők világranglistáján.
Nagy Péter a szakítás után összetettben is bronzérmes lett a férfiak vasárnapi plusz 105 kilogrammos versenyében a bukaresti súlyemelő Európa-bajnokságon. Lökésben negyedikként zárt.
A címvédő Békéscsaba házigazdaként 3-1-re legyőzte a Jászberényt a női röplabda Extraliga elődöntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.
A Ferencváros 25-21-re legyőzte vasárnap délután a Siófok csapatát a női kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzésén, a Papp László Budapest Sportarénában.
Szilágyi Áron arany-, Márton Anna pedig ezüstérmet nyert a kardozók dél-koreai Grand Prix-viadalán, Szöulban.
Magát Krisztina aranyérmet nyert szakításban a nők vasárnapi plusz 90 kilogrammos versenyében a bukaresti súlyemelő Európa-bajnokságon.
Stollár Fanny legyőzte a svájci Jil Belen Teichmannt a 735 ezer dollár (186 millió forint) összdíjazású charlestoni salakpályás női tenisztorna selejtezőjének első fordulójában, szombaton.
Nyerjen akciós termékeket a holvegyekital.hu-tól!