A rovat további hírei
Szerdán, Mezőhegyesen, a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. lovaspályáján az állatorvosi vizsgával megkezdődött a világbajnokság programja.
Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az M4 Sport hétfő esti magazinműsorában, a Sport7főben beszélt múltról, jelenről és jövőről.
A csapat 85-73-ra legyőzte a cseh együttest az Európa-bajnokság kolozsvári csoportjának harmadik fordulójában.
Babos Tímea - néhány órával női párosban aratott sikere után - a vegyes párosok második fordulójában is győzött, így partnerével, Bruno Soaresszel bejutott a legjobb nyolc közé a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon.
Guzmics Richárd szerint jelesre vizsgázott küzdeni tudásból a magyar labdarúgó-válogatott, amely vasárnap este világbajnoki selejtezőn emberhátrányban 1-0-ra kikapott az Európa-bajnok portugál csapattól a Groupama Arénában.
A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája rajt-cél győzelmet aratott a Forma-1-es Olasz Nagydíjon vasárnap, így átvette a vezetést az összetettben a most harmadikként célba érő Sebastian Vetteltől, a Ferrari négyszeres vb-győztes német versenyzőjétől.
Egy magyar vitorlás, a Peecasso nyerte az Asso99 hajóosztály Európa-bajnokságát a Garda-tavon.
A magyar férfi kosárlabda-válogatott 72-48-ra kikapott Montenegró csapatától az Európa-bajnokság kolozsvári csoportjának második fordulójában, szombaton.
A +100 kilogrammos Bor Barna bejutott az elődöntőbe a budapesti cselgáncs-világbajnokság szombati versenynapján.
Ohát Zalán ismét nyert, a szintén 100 kilogrammos Cirjenics Miklós viszont kiesett a budapesti cselgáncs-világbajnokság szombati versenynapján.
Nyerj Adrienn Kozmetikájától Ilcsi-féle hidratáló elixírt!