A rovat további hírei
A továbbiakban nem Andre Agassi edzi a volt világelső teniszező Novak Djokovicot.
A bajnok Győri Audi ETO KC 25-25-ös rendes játékidőt követően, hétméteres-párbajban legyőzte a címvédő Ferencváros csapatát a női kézilabda Magyar Kupa első elődöntőjében, szombat délután a Papp László Budapest Sportarénában.
Megalakult a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) Olimpiai Bajnokok Testülete (OBT) - jelentette be az alakuló ülést követően Wladár Sándor, a MÚSZ elnöke péntek délután Debrecenben.
Németh Nándor legyőzte Kozma Dominikot 100 méter gyorson az úszók debreceni országos bajnokságának harmadik versenynapján, pénteken.
Negyvenhat országból 36 bírót és 63 asszisztenst választott ki a nyári labdarúgó-világbajnokságra a nemzetközi szövetség (FIFA) játékvezető bizottsága.
Békés megyében élénk harcművész élet folyik, ami nem csak a versenynek rendezésében nyilvánul meg, hanem gyakran rendeznek szakmai továbbképzéseket, szemináriumokat is. A harcművészetek gazdag választékában nem egy olyan irányzatot is művelnek, amelyben nem rendeznek versenyt, de ettől függetlenül magas szintű és igényes edzésmunka folyik az edzéseken. Ilyen harcművészeti ág az aikido is, amely nem csak egy harcművészet, hanem egy filozófiai rendszer is.
Cseh László pályafutása 149. és 150. ob-érmét is megszerezte az úszók debreceni országos bajnokságának második napján.
Alekszejev Tamara bronzérmet nyert az öttusázók idei második világkupa-versenyén, Los Angelesben.
Milák Kristóf junior világcsúccsal nyerte a 200 méter pillangót az úszók debreceni országos bajnokságának szerdai nyitónapján.
A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya nem boldog, hogy kétszer is kikapott a csapata, de úgy érzi, a második vereségből már lehet építkezni.
Nyerj Adrienn Kozmetikájától Ilcsi-féle hidratáló elixírt!