A rovat további hírei
Vasárnap a vegyes- és az olimpiai bajnok férfi váltó arany-, míg egyéniben Liu Shaoang országos csúccsal bronzérmet nyert 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók második, Salt Lake Cityben rendezett világkupa-állomásán.
Hosszú Katinka egy arany- és egy bronzérmet nyert vasárnap az úszó világkupa-sorozat tokiói, rövidpályás állomásának harmadik, befejező napján.
Nagyszerű vívással Márton Anna nyerte a női kardozók világkupa-versenyét Orléans-ban.
Történelmi sikert aratott a Dunaújvárosi Egyetem Maarsk-Graphics női vízilabdacsapata, amely szombaton megnyerte az Európai Szuperkupát.
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája érte le a legjobb köridőt a Forma-1-es Brazil Nagydíj harmadik szabadedzésén, szombaton.
Késely Ajna úszót választották a kontinens második legjobb ifjúsági sportolójának az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) közgyűlését követő gálán a spanyolországi Marbellán.
Három versennyel a hétvégén kezdődik a vívók 2018/2019-es világkupa-idénye, melynek tavaszi állomásai már az olimpiai kvalifikációs sorozatba tartoznak majd.
Csernoviczki Éva ezüstérmet nyert pénteken a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs sorozatának taskenti Grand Prix-versenyén.
Minden korábbinál többen, ötvenheten neveztek a tereprali országos bajnokság hétvégi idényzáró futamára, a Raid of the Champions elnevezésű viadalra.
Jávor Péter, a csabapolo.hu munkatárásnak a cikkéből többek között az is kiderül, hogy miért null-null minden baby pólómeccs végeredménye. (Felvételeink a közelmúltban lezajlott szentesi meccsek pillanatait ábrázolják. Ott is jártunk.) Íme: