A rovat további hírei
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fellebbviteli bizottsága mérsékelte Király Gábor, az élvonalban sereghajtó Haladás kapusának eltiltását.
Az orosz Anasztaszija Romanova nagy fölénnyel szerezte meg mindhárom aranyérmet a súlyemelők georgiai Európa-bajnokságának szerdai versenynapján a női 71 kilogrammban, amelynek magyar szereplője, Mitykó Veronika 11. lett összetettben.
Kellemes időjárás fogadta április 6-án, szombaton a 87. alkalommal megrendezésre kerülő Podebrady nemzetközi gyalogló verseny résztvevőit.
A címvédő Békéscsaba 3-1-re legyőzte a Nyíregyháza csapatát a női röplabda Extraliga elődöntőjének szerdai, negyedik mérkőzésén, így az ötödik összecsapás dönti el a párharcot.
A Magyar Tenisz Szövetség (MTSZ) szerint nagy kárt okozott a magyar tenisz nemzetközi megítélésének Márky Jenő jogtulajdonos azzal, hogy a női versenyeket szervező WTA nem adott engedélyt a tornája magyarországi megrendezésére az idén.
Az MTK színeiben folytatja pályafutását Fucsovics Márton, a férfi tenisz-világranglista 37. helyezettje.
Mint ahogy már korábban beszámoltunk róla megkezdődött a versenyszezon tornászainknak. A junior, Szujó Hannának nagyon fontosak ezek a versenyek, hisz mindegyik közelebb viheti őt a Junior Világbajnoksághoz, az EYOF-hoz (Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál) és az Olimpiai Reménységek Viadalához. (ORV)
George F. Hemingway tulajdonos eladta a Budapest Honvéd labdarúgócsapatát a Metalcom csoporthoz tartozó Reditus Equity Zrt.-nek.
A magyar férfi vízilabda válogatott nyerte az Európa Kupa zágrábi nyolcas döntőjét: Märcz Tamás együttese a vasárnapi fináléban a házigazda világbajnoki címvédő horvátokat győzte le 10-8-ra.
A MOL-Pick Szeged 28-27-re legyőzte a Telekom Veszprémet a férfi kézilabda Magyar Kupa fináléjában, a debreceni Főnix Csarnokban rendezett négyes döntő második, vasárnapi játéknapján.
Nyerjen a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!

a Speed Pizza Burger Palacsinta ételeiből!

Érték: 5.000 Ft Játszom